Uudised

10 universaalset tõde õnnelikumaks eluks

Pinterest LinkedIn Tumblr

Kirjanik ja elutreener Lamisha Serf-Walls õpetab Huffington Posti leheküljel, kuidas muuta paremaks enesetunnet ning üldist heaolu.

  1. Kõik, mida soovid saavutada, algab mõttest, seega anna endale aega unistada, visualiseerida ja kasutada kujutlusvõimet, mida soovid ja milline sinu elu olla võiks. Unusta realistlikkus või loogika või minevikus saadud kogemustele toetumine. Mõtted on loovenergia, mis muudab kõik võimalikuks.
  2. Ükski unistus pole liiga suur või võimatu. Ükskõik, kes sa olla soovid või mida teha tahad, lõpeta endale piirangute seadmine.
  3. Oled loodud kasvama ja arenema. See tähendab elu nautimist ja sulle meeldivate asjade tegemist. See ongi elu. Lõpeta enesele kordamine, miks sa ei saa teha seda, teist ja kolmandat, vaid lihtsalt tee!
  4. Inimene leiab alati vabanduse. Lõpeta vabanduste otsimine! Enne kui saad teha (sisesta siia sobiv), pead lõpetama kooli, kolima mujale, võtma kaalust alla, õppima rohkem jne. Tõde on aga see, et ideaalset ajastust pole olemas, on vaid praegune hetk ehk olevik. Elu muutub iga päev, iga sekund ja minut. Kui leiad pidevalt vabandusi, ei alustagi sa iial.
  5. Väikesed sammud muutuvad suurteks sammudeks. Kõik asjad on omavahel mingil moel ühendatud ning sinu ülesanne on astuda esimene samm. Tegu ei pea olema millegi suurega, astuda tuleb vaid esimene samm selle poole, mida soovid. Ühtäkki võivad avaneda uksed, mis seni olid kinni või leiad end olukorrast, mida oled ammu oodanud.
  6. Sinu intuitsioon on sinu sisemine GPS. Kui oskad kuulata oma keha ja meelt, langetad enamasti õigeid otsuseid. Seega, tee seda, mis tekitab hea ja õige tunde.
  7. Sa ei pea teadma, kuidas, millal või miks. Usu, et õigel ajal jõuavad kõik sinuni, kui oled juba esimesed sammud astunud. Sa ei pea alati kontrollima igat olukorda.
  8. Sind toetatakse alati. Inimesed, sõbrad, lähedased, treenerid, töökaaslased − kõik need inimesed oskavad sind õigel ajal aidata, kui vaid oskad märgata. Ära arva, et oled üksi.
  9. Kuristikku hüppamisel tekib alati ka turvavõrk. Kui loodad parimat, saad parimat. Kui kahtled endas, saad ka vastava tulemuse.
  10. Ole mänguline! Aeg-ajalt tuleb lasta end lõdvaks ja nautida pisiasju. Kui lubad sisemisel lapsel võimust võtta, suureneb ka sinu loovus ning energiat on rohkem. Mängi, naera ja huvitu elust, justkui kogeksid seda esimest korda.